aranžmány.sk - interiérové dekorácie

Ing. Gabriela Demská
Alstrova 7
831 06 Bratislava 35
gsm:0908 782 879
e-mail:aranzmany@gmail.com

Referencie

KPMG Slovensko

– vianočné dekorácie – centrálne výzdoby stolov. Farebné prevedenie a použité materiály podľa zadania firmy.

– firemná akcia – Loď Café – výzdoba stolov a interiéru podľa zadania firmy. Nájdete v sekcii  Ponuka/Ostatné dekorácie

Interiéry rodinných domov a bytov

– rôzne dekorácie a doplnky, ktoré môžete nájsť aj v galérii.

Reštaurácia "U Susedov", Vyšehradská ul.

– zariadenie interiéru živými rastlinami, dekorácie vo vázach. Nájdete v sekcii Ponuka/Ostatné dekorácie

Lekáreň PEGAS PHARM, Vyšehradská ul.

– sezónna výzdoba výkladu a interiéru lekárne. Nájdete v sekcii Ponuka/Ostatné dekorácie

Cenpex, s. r. o.

– zariadenie kancelárií živými rastlinami. Nájdete v sekcii
Ponuka/Ostatné dekorácie

NIKÉ spol. s r.o.

– celosezónne dekorácie v kanceláriach. Farebné a rozmerové prevedenie podľa zadania firmy. Nájdete v sekcii: Ponuka/Suché aranžmány/č. 67, Ponuka/Suché aranžmány/č. 68, Ponuka/Suché aranžmány/č. 69


TECHO, s.r.o.

– interiérové dekorácie v priestoroch firmy podľa zadania. Nájdete v sekcii Ponuka/Ostatné dekorácie

Würth International Trading s.r.o.

- ikebana na recepciu. Nájdete v sekcii Ponuka/Ostatné dekorácie

 

Odporúčania z Mojasvadba.sk

Odporúčania z Mojasvadba.sk, pre profesionála Aranžmány-svadobná floristika

VAŠE OHLASY

"Gabiku som požiadala o zhotovenie svadobnej kytice, pretože som vedela, že sa na ňu môžem spoľahnúť a že kytica bude vyzerať presne tak, ako si predstavujem .V deň svadby som si kytičku ráno vyzdvihla a môžem povedať, že som bola maximálne potešená, pretože bola fakt krásna a navyše zožala veľký úspech aj u svadobčanov. Vrele odporúčam!"Silvia Šišková, Bratislava


"Pani Gabriela Turanská nám robila do firmy venček s veľkonočným motívom. Boli sme spokojní s prevedením aj s termínom dodania, nakoľko sme ho neobjednávali s veľkým časovým predstihom a dokonca sme si mohli vybrať čo konkrétne chceme aby na venčeku bolo. Venček bol originálny a všetkým kolegom a taktiež obchodným partnerom sa páčil."

Lenka Benčúrikova, Swedwood Slovakia, Majcichov


"Gabika, aranžmány mali veľký úspech, každý kto bol u nás na návšteve ich obdivoval. Ten veľkonočný je už odložený na budúci rok, ale z toho "ministromčeka" sa stále teším. Mám ho na komode a veľmi sa mi páči. Dokonca aj môj manžel ho pochválil, i keď on takéto ozdoby nemusí."

Katka, Bratislava


"Gabika, chcem sa Ti poďakovať za spríjemnenie nášho príbytku :-) Vďaka Tvojej láske ku kvetom a aranžovaniu je náš byt teraz omnoho krajší a hlavne útulnejší. Každú miestnosť zdobí niektorý z Tvojich aranžmánov, ktoré mi prinášajú každodenné potešenie :-). Aj ozdobný košíček so živými kvetmi, ktorý si mi robila k Veľkej noci je ešte stále veľmi pekný a stále zelený! Teším sa na Tvoje ďalšie nápady."

Danka, Bratislava


"Kytica je super, veľmi sa mi páčila i mojej ctiteľke. Splnila mi účel - dal som jej kyticu, ktorú jej nikto ešte nedal. :-) Určite si moja kvetinárka aj do budúcnosti."

Martin, Bratislava

 

 

"Rada by som sa Vam touto cestou este raz velmi pekne podakovala za svadobnu kyticu, bola skutocne prekrasna a som nadmieru spokojna ako ste mi ju uviazali a aj to pierko, proste uplny skvost to bol a naozaj vsetci mi ju pochvalili.

Co ma uplne sokovalo, ze mi vydrzala v takom nezmenenom stave az do dalsej soboty, pokojne by som sa mohla ist s nou znova vydavat."


Andrea,Bratislava

 

 

"Milá Gabika, svadobná kytica od Vas bola jednym slovom dokonala. Ste velmi sikovna a s radostou Vas budem odporucat dalej. Splnili ste mi sen a dokonca, bola ešte krajsia ako v mojich predstavach. Vsetko vratane pierka (aj maslicky na kyticke) bolo uzasne.

Som velmi rada ze som si vybrala Vas a lepsie som urobit nemohla. Od zaciatku az do konca som Vam plne doverovala a oplatilo sa."


Daniela, Bratislava